Son Eklenen Uçuşlar

çin hava yolları

HAKKIMIZDA


Çin Uçak Bileti sitesi Tursab A grubu işletme belgeli Traveland Turizm AŞ. Bünyesinde hizmet veren bir internet sitesidir. Sitemizden gerçekleştireğiniz tüm işlemler ve satın almalar Traveland AŞ.  güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Firmamız Çin'e uçuş gerçekleştiren Air China Havayolları ve Türk Havayolları biletlerininin satışını, rezervasyonlarını ve bilet değişikliklerini yapmada yetkili acentadır.

Cinucakbilet.com Sitesi 2016 yılında faliyete başlamıştır. Sitemizin temel amacı siz müşterilerimize Çin yolculuklarınızda uygun ve ucuz olarak uçak biletlerinizi temin etmektir. Firmamız Çin'e uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırarak en uygun direkt ve aktarmaları seferleri sizler için bulur. Sizler vakit kaybı yaşamadan en uygun ve ucuz çin uçak biletine sahip olursunuz.

Firma olarak Amadeus, Galileo, Troya gibi havayolu programlarını kullanarak rezervasyon ve sonrasında biletleme sürelerini oldukça uzun tutmaya çalışırız. Sizler bu sürede içerisinde biletlerinizi satın alıp almama konusunda uzun bir zamana sahip olmuş olursunuz.

FİRMAMIZ HAKKINDA

Traveland Turizm Anonim Şirketi 2016 yılında Yurtiçi ve Yurtdışı uçak bileti, otel, araç kiralama hizmeti sunmak amacı ile Bakırköy'de kurulmuştur. Aynı yıl "ucakbiletcim.com.tr" sitesini faliyete geçirerek yurtiçi ve yurtdışı online uçak bileti satışı yapmaya başlamıştır. Firmamız hızla gelişerek "Türkmenistan Havayolları, Özbekistan Havayolları, Kırgızistan Havayolları, İran Havayolları, Çin Havayolları, Arap Havayolları" gibi bir çok büyük firmanın resmi acentalığını almıştır.

Traveland AŞ. Turizm sektöründeki yenilikleri takip etmeyi ve bu yeniliklere bağlı olarak gelişmeyi kendisine misyon edinmiştir. Kurumsal müşterilerimize yönelik çalışmalarımız firmamız bünyesinde sürekli geliştirilmektedir. Çin'de düzenlenen fuarlar ve bu fuarlara katılımlar firmamız tarafından sürekli takip edilip kurumsal müşterilerimize detaylı olarak aktarılmaktadır.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Çin Uçak Bileti | Pekin Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36