Son Eklenen Uçuşlar

çin hava yolları

ÇİN UÇAK BİLETİ


Çin Uçak Bileti mi lazım ? eğer evet der gibiyseniz doğru adreste bulunuyorsunuz. Cinucakbilet.com Çin'e uçuş gerçekleştiren Hem Air China hemde Türk Havayolları resmi satış acentasıdır. Firmamızdan ve sitemizden biletlerinizi çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bilet fiyatları ve seferler hakkında bilgi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çin ve şehirlerine Türkiyeden direkt olarak iki firma uçuş gerçekleştirmektedir. Bu firmalar Air China ve Türk Havayollarıdır. Uçuşlarınızı uygun ve ucuz fiyatlarla satın almak için bizlerden kesinlikle fiyat almanızı tavsiye ediyoruz.

alo bilet hattı

çin uçak bileti


Türkiye'den Çin'e uçuşlar genelde İstanbul Atatürk Havalimanından yapılmaktadır. İstanbul'dan Guangzhou, Pekin, Şangay, Hong Kong gibi büyük şehirlere düzenli olarak uçak seferleri düzenlenmektedir. Türk Havayolları ve Air China arasında yapılan anlaşmalar neticesinde firmalar arasında ortak seferlerde düzenlenmektedir. Bunların dışında İstanbul'dan Çin'e Aktarmalı sefer düzenleyen bir çok havayolu firması bulunmaktadır. Bunların Başında Qatar Airways ve Asiana Airlines gelmektedir.

Uygun ve Ucuz fiyatlarla Çin Uçak Bileti satın almak istiyorsanız sizleri acentalarımıza bekliyoruz. Aradaki fiyat farklarını kendinizin görmesini istiyoruz. Firmamız A Grubu Turizm Bakanlığına bağlı Seyahat Acentasıdır.

Asiana Airlines, Qatar Airways, Emirates Airlines, AeroFlot ve Singapore Airlines İstanbul üzerinden çin şehirlerine aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bu seferler ve saatleri hakkında çağrı merkezimizden istediğiniz zaman detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çin Şehirleri arasında iç uçak seferleri düzenleyen bir çok çinli firma bulunmaktadır. Bu firmaların başında China Eastern, Hainan Airlines ve Shangai Airlines gelmektedir. Çin İç Hat Uçak biletleri hakkında bilgi için bizlere ulaşınız.

Çin Uçak Bileti fiyatları hakkında bilgi için Bakırköy'de ki ofisimizi ziyaret edebilir yada çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

çin havayolları firmaları

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Çin Uçak Bileti | Pekin Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36