Son Eklenen Uçuşlar

çin hava yolları

AIR CHINA HAVAYOLLARI


Air China, Çin Halk Cumhuriyeti'nin ana havayolu taşıyıcısı olup, merkezi Pekin'in Shunyi Bölgesindedir.

Air China'nın ana merkezi Pekin Uluslararası Havalimanı'dır, ancak Chengdu ve Şanghay'da iki ana merkezi daha bulunmaktadır. Air China, 82 uluslararası, 15 bölgesel ve 225 yurtiçi güzergâh olmak üzere 322 güzergahta faaliyet göstermektedir. Bu destinasyonlardan başlıcaları, Pekin, Shenzhen, Baiyun, Şangay, Jinan, Xiaoshan, Liuting, Xiamen, Tinahe, San Francisco, Los Angeles, New York, Londra, Kopenhag, Paris, Roma, Madrid, İstanbul 'dur.

Air China, Çin devletinin Havayolu operasyonel bölümlerini altı ayrı havayoluna bölme kararının bir sonucu olarak Temmuz 1988'de kuruldu ve faaliyete başladı.

alo bilet hattı

air china çin havayolları


Çin'in tek ulusal bayrak taşıyıcısı olan Air China, Çinli kurumsal firmalara bir çok destek vermektedir. Çinli işletmeleri yurtdışında yatırım yapmaya teşvik eden "Going Global Strategy" gibi ulusal stratejilerin ve projelerin uygulanmasında önemli bir rol alır. Bu yüzden Air China Havayolları şirketlere bir çok kolaylık sağlamaktadır.

Air China Havayolları, Air Canada, Air Macau, Air New Zealand, Austrian Airlines, Cathay Pacific, South African Airways, Shenzehn Airlines, Singapore Airlines, Tibet Airlines, United Airlines ve Türk Havayolları gibi bir çok uluslararası havayolu şirketi ile ortak anlaşma imzalamıştır.  Bu anlaşmalar neticesinde Air China bir çok havayolu firması ile ortak uçuş gerçekleştirmektedir.

air china çin havayolları

Air China Havayolları, dünyanın en büyük küresel havayolu ittifakı olan Sky Alliance'ın bir üyesidir. Sky Alliance şu anda 27 üyeye sahiptir. 190'ın üzerinde ülkede 1,000'den fazla havaalanına hizmet vermektedir. 4.000'in üzerinde bir uçak filosu ile faliyetlerine devam etmektedir. Birliğe üye havayolu firmaları arasında günde 18.000 sefer gerçekleştirmektedir.

Havayolu, Pekin Capital Uluslararası Havalimanı'ndaki üssünden dünyadaki yaklaşık 201 varış noktasına yönelik iç ve dış hat uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Havayolu, Orta Doğu'dan Asya'ya, Kuzey Amerika'dan Batı Avrupa'ya kadar seferler düzenlenmektedir.. Brand China, "Çin'in En İyi 25 Markası"  Çin Huapu Yıllık Ödülünü almıştır. Havayolu, Air Canada, Air Macau, Asiana Airlines, Cathay Pacific, Mısır Air, Finnair, Türk Havayolları vb. Dahil olmak üzere büyük havayolları ile kod paylaşımı anlaşması imzalamıştır.

air china çin havayolları

Air China, tüm yolcularına yüksek derecede konfor sağlamayı hedeflemektedir. Müzik, film, gazete ve dergiler günlük olarak uçaklarda İngilizce ve Çinçe olarak yer almaktadır. Yolculara uçak içerisinde yerli yabancı içecekler sunulmaktadır. İçeçekler alkollü ve alkolsuz olarak müşterilerinin tercihine göre sunulmaktadır. Çin Havayolları Yemek konusunda ise yine yolcularının isteklerini doğrultusunda hareket etmektedir. İster yerli yiyeceklerden dilersenizde diğer yiyeceklerden tercih edebilirsiniz.


Air China Havayolları Uçak Bileti Satın almak için çağrı merkezi numaralarımızdan 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Air China yetkili satış acentasıdır. Uçak seferleri ve fiyatlar hakkında bilgi için en kısa sürede bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden telefon ile Pekin, Guanzhou, Şanghay, Hong Kong ve diğer tüm Çin şehirlerine Air China ile uçak bileti satın alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Çin Uçak Bileti | Pekin Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36