Son Eklenen Uçuşlar

çin hava yolları

» İstanbul - Hong Kong Uçak Bileti

İstanbul - Hong Kong Uçak Bileti

Cinucakbilet.com ve Traveland Turizm AŞ. (Hong Kong uçak bileti yetkili satış acentası) ile İstanbul - Hong Kong'a uçak bileti satın alabilirsiniz. Çinucakbilet sizler için Çin'e uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırarak en uygun ve ucuz uçak biletine sahip olmanızı sağlar. Bilet Almak ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizleri arayınız.

alo bilet hattı

İstanbul'dan Hong Kong'a Türk Havayolları ve Air China Havayolları Direkt olarak seferler düzenlemektedir. Ayrıca THY ve Air China ortak seferleride yapılmaktadır. Thy İstanbul'dan Hong Kong'a hergün sefer düzenlemektedir.

Air Astana (Almatı Üzerinden) Etihad Airways (Abu Dhabi Üzerinden) Aeroflot (Moskova Üzerinden) Qatar Airways (Doha Üzerinden) Aktarmalı olarak Hong Kong'a Seferler düzenlemektedir.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

En uygun ve Ucuz İstanbul Hong Kong uçak bileti için 7/24 müşteri temsilcilerimizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

istanbul - hong kong uçak bileti


Traveland Turizm Aş. ile indirimli Air China biletlerini satın alıp uygun ve kampanyalı fiyatlarla uçuş gerçekleştirebilirsiniz.. Air China, tüm yolcularına düşük maliyetli ve kalite bir hizmet sunarak dünya çapında birçok destinasyona uçmaktadır. Cinucakbilet.com size uygun ve ucuz İstanbul Hong Kong Uçak biletlerini bulmanıza ve satın almanıza yardımcı olur. Sadece bir telefonla tüm uçuşlar hakkında ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz

Cinucakbilet.com, bir çok destinasyona Air China ve Türk Havayolları ile rezervasyon yapmanıza yardımcı olur. Traveland AŞ. Çin uçuşlarında uzmanlaşmış profesyonel bir kadroya sahiptir.

Hong Kong Hakkında Bilgi

Hong Kong, Çin'in güney kıyısında bulunan, 1 Temmuz 1997 tarihine kadar Britanya Krallığına bağlı sömürge ve adalar grubuyken, bu tarihten itibaren Çin Halk Cumhuriyeti'ne bağlı özel yönetim bölgesi olmuştur. Hong Kong; Hong Kong Adası, Kowloon Yarımadası ve 235 kadar küçük adadan meydana gelmiştir. Hong Kong, Asya'nın en büyük serbest pazarı ve limanı, en işlek ticaret, endüstri ve turizm merkezidir.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Çin Uçak Bileti | Pekin Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36