Son Eklenen Uçuşlar

çin hava yolları

» Guangzhou Uçak Bileti

Guangzhou Uçak Bileti

Air China Havayolları ve Türk Havayolları ile İstanbul'dan Guangzhou'ya uygun ve ucuz fiyatlarla uçmak istermisiniz. Eğer cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Çin Uçak Bileti Sitesi sizler için Thy ve Air China uçuşlarını araştırarak en uygun ve ucuz fiyatlarla Guangzhou uçak biletine sahip olmanızı sağlar. Firmamız Traveland AŞ. Air China ve Türk Havayolları resmi acentasıdır. Biletlerinizi bir telefon ile kolayca satın alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

alo bilet hattı

Firmamız'dan yapacağınız biletleme işlemlerinde Online Biletleme bedeli ödemeyeceğiniz için Guangzhou uçak bileti 'ne çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu oran %10 ile %20 arasında sizlere indirim olarak uygulanır. Guangzhou Uçak Seferleri hakkında bilgi, Bilet satın almak veya bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Grup ve Şirket indirimleri için firmamızdan özel olarak fiyat alabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Guangzhou Hakkında Bilgiler

Guangzhou (eski adıyla Kanton) Yüzyıllar boyunca , Çin'i İpek Yolu boyunca diğer ülkelere bağlayan önemli ticaret şehriydi. Bugün de, Çin'in dört finansal merkezinden biri olarak ekonomik potansiyelini devam ettiren Çin'in önemli şehirlerinden birtanesidir.

Dağlarla kısmen izole edilen Guangzhou, hem insan yapımı hem de doğal güzelliklerle doludur. Antik tapınaklardan imparatorluk mezarlarına kadar eski ve yeni kültürel etkilerin karışımı ile oluşmuş bir şehirdir. Guangdong Eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Guangzhou, modern Çin'in gelişmeye devam eden en önemli şehirlerinden birtanesidir.


Guangzhou Uçak Bileti
Guangzhou Şehri


Guangzhou 'da Gezilecek Yerler

Büyüleyici bir kültür edinmek için, Qing hanedanına dayanan geleneksel Çin mimarisinin ev sahipliği yaptığı "Guangzhou Xiguan Residence" yi kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Chen Klan Ancestral Salonunda fildişi heykellere bakabilir ve ipek nakışı ile üretilmiş kumaşları görebilirsiniz. Ayrıca, İngiliz ve Fransız sömürge günlerinin anılarının yaşatıldığı Shamian Adası'nı da ziyaret edebilirsiniz.

Guangzhou'daki en ikonik yapı, 2013 yılına kadar ülkenin en uzun binası olan Canton Kulesi'dir. 600 metre yükseklikte olan kule Asya Oyunlarını anmak için 2010 yılında yapımı tamamlanarak açılmıştır. Guangzhou Kentinin eşsiz manzarasını görmek için, 107 ve 108. katlardaki ku- zanın gözlem katına gidebilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Alternatif olarak, 106. kattaki Twist Mediterranean Buffet Revolving Restaurant'ta bir öğlen yada akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Birçok tarihi Budist tapınağı, Guangzhou gezisine mimari güzellikleri için dahil edilebilir. En ünlüsü 6. Yüzyılda inşa edilmiş olan Altı Banyan Ağaçları Tapınağı diğer adı ile Liurong Si'dir.

Çin'in en iyi müzelerinin bazıları şunlardır, Nanyue King'in muhteşem Anıt Mezarı ve Guangdong Sanat Müzesi. Ailecek Guangzhou'ya seyahat ediyorsanız, Guangzhou'da ki Ocean World'e gitmeyi unutmayın Guangzhou Hayvanat Bahçesinde yer alan Ocean World, egzotik deniz canlılarının bulunduğu renkli bir akvaryumdur.

Guangzhou'da bir çok büyük park bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri Yuexiu Parkı, Chimelong Su Parkı ve Chimelong Uluslararası Sirki'dir. Ailecek bir çin gezisine çıkacaksanız bu yerlere uğramanızı tavsiye ederiz.

kanton kulesi guangzhou uçak bileti
Kanton Kulesi

Guangzhou 'da Yeme içme

Kendine has bir lezzeti, rengi ve sunumu ile ünlü olan Guangzhou mutfağı Çin'de çok popülerdir. Yemeklerinizde Kanton bölgesinin soslarından çokça kulanın. Kanton menülerinde deniz ürünleri, kızarmış tavuk ve ördeklerle yapılmış yemekler yaygındır.

Bölgeye özgü yemekleri ile ünlü ve çinli bir aile tarafından işletilen "Pan Xi Restaurant"ı denemenizi tavsiye ederiz. Çarpıcı mimarisi ve derelerden gelen seslerle müthiş bir ortam da akşam yemeği sizleri bekliyor olacak.

Pan Xi Restaurant Guangzhou Uçak Bileti
Pan Xi Restaurant


Guangzhou 'da Alışveriş

Guangzhou 'da bir çok alışveriş merkezi ve yeri bulunmaktadır. Şehrin arka sokaklarında birbirinden ilginç malzemelerin satıldığı bir çok dükkan ve iş yeri görebilirsiniz. Büyük firmalar genelde Flower Street, Jade Street ve Toy Street sokaklarında yer almaktadır.

Şehrin Ana alışveriş bölgesi olan Beijing Lu Yaya Caddesidir. Şehirde Çin Plaza gibi büyük alışveriş merkezleri de bulunmaktadır. Moda ve giyim mağazaları için Guangzhou Mall veya Zhengjia Plaza'ya gidebilirsiniz.

Beijing Lu Yaya Guangzhou Uçak Bileti
Beijing Lu Yaya

Ucuz Guangzhou Uçak Bileti

Sayın müşterilerimiz Guangzhou uçak bileti fiyatları sürekli değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Çin Uçak Bileti | Pekin Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36